Radosław Myszka Szkolenia i Rozwój

Radosław Myszka Szkolenia i Rozwój

Firma Radosław Myszka Szkolenia i Rozwój to firma założona przez osobę, która profesjonalnymi szkoleniami zajmuje się od 2018 r. Od tego czasu założyciel firmy przeprowadził ponad 2 150 godzin szkoleń, głównie dla młodzieży – uczniów szkół średnich, a także dla dzieci szkół podstawowych oraz seniorów.

Radosław Myszka jest absolwentem kierunku Psychologia w Biznesie, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu wydział zamiejscowy w Chorzowie oraz studiów podyplomowych Akademia Trenera również na Wyższej Szkole Bankowej. Radosław Myszka ukończył też liczne szkolenia biznesowe i z rozwoju kompetencji miękkich oraz sprzedaży. Jednak firma Szkolenia i Rozwój to nie tylko wiedza teoretyczna – właściciel ma też doświadczenie zawodowe w sprzedaży i obsłudze klienta. W latach 2016 -2018 oraz 2020-2021 sprzedawał produkty rynku finansowego zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. Największe sukcesy odnosił w sprzedaży inwestycji i produktów inwestycyjnych. Firmy z którymi współpracował to m.in. Bank Millennium S.A., Oxytree S.A., OVB Allfinanz Polska spółka finansowa sp. z o.o.

Od 2015 r. Radosław Myszka jest aktorem teatru dramatycznego Podtekst, a także prowadził liczne imprezy okolicznościowe.

Radosław Myszka Szkolenia i Rozwój oferuje:

Badanie potrzeb szkoleniowych METAPLANem + przygotowanie i realizacja procesu szkoleniowego w oparciu o wyniki badania potrzeb.

Specjalizuje się w:

  1. Psychologia w biznesie.
  2. Kompetencje miękkie.
  3. Sprzedaż.
  4. Wystąpienia publiczne.

Polub media społecznościowe firmy, aby być „na bieżąco” z wszystkimi promocjami i ofertami.

FB: https://www.facebook.com/myszka.radoslaw

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/radosław-myszka-a92642189/?originalSubdomain=pl

www: https://radoslawmyszka.rzetelnafirma.pl

Dane kontaktowe:

ul. św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Telefon: +48 517 719 310

e-mail: myszka.rad@gmail.com

Firma jest jedną z kilkunastu powstałych w projekcie Samodzielni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content