Darmowe kursy dla młodych przedsiębiorców

Darmowe kursy dla młodych przedsiębiorców

Młode firmy są często prowadzone w formie solopreneur. Założyciel i właściciel jest też główną osobą odpowiedzialną za produkt i jego sprzedaż. Na pewno takie są firmy powstałe w naszym projekcie Samodzielni!. Ich właściciele musieli i stale muszą uzupełniać wiedzę z różnych tematów. Dlatego proponujemy Wam listę najciekawszych i naprawdę darmowych miejsc w internecie, gdzie można uzupełnić swoją wiedzę. Darmowe kursy bedą dotyczyły marketingu, SEO, FB i innych ciekawych działań podejmowanych przez przedsiębiorców. Lista będzie na bieżąco aktualizowana i odświeżana.

Darmowe kursy WordPress

WWW jest głównym kanałem komunikacji z klientami. Jeżeli myślimy o www, to najczęściej myślimy o WordPress, który już w tym momencie oferuje bardzo ciekawe rozwiązania do prowadzenia sklepów. Aby dowiedzieć się więcej o WordPress polecamy:

  • darmowe kursy na stronie WordPress. Kursy dotyczą: podstaw wordpressa, SEO i podcastingu. Minusem tych kursów jest to, że są dostępne wyłącznie w języku angielskim.

Dodatkowa pomoc dla przedsiębiorców

Dodatkową pomoc dla przedsiębiorców można uzyskać w działających lokalnie inkubatorach przedsiębiorczości. Listę tych najważniejszych znajdziesz w tym miejscu.

Skip to content